Budovy ve hře Mafia Battle

Nemocnice

Vylepšuj si nemocnici pro extra zdraví a pro rychlejší zotavování! Během útoků se bez dobrého zdraví neobejdeš. Dokonce pokud máš nízké zdraví, nelze někdy provádět i trestná činnost.

Mafiánské sídlo

Všechno je to o mafiánském sídle. Když ho vylepšíš, tak se ti odemknou nové herní možnosti a zvýší se i kapacita, takže můžeš mít ve svém impériu více jednotek. Všechna tvá mafiánská síla je uvnitř tvého mafiánského sídla. Rovněž tu můžeš i vylepšovat a vyzbrojovat své jednotky.

Varna perníku

Produkuj perník ve své varně. Při každém jejím vylepšení se možnosti pro vaření a skladování zvýší a čas vaření se sníží. Produkci perníku daruj do rodiny, pak může být dýlován za nejvyšší cenu. Odhaluj nejlepší poměr ingrediencí receptury, která se každý týden mění na základě požadavku zákazníků. Čím vyšší je procento čistoty (modrost) perníku, tím lépe.

Muniční továrna

Bez munice neznamenáš nic! Potřebuješ munici k útočení na ostatní hráče a samozřejmě i na obranu. Aby jsi mohl začít munici produkovat, musíš každých 24 hodin kliknout na tlačítko "Vyrábět". Průběhem vylepšování tvá muniční továrna nic nevyrábí a naopak během produkce nemůžeš továrnu vylepšovat!

Banka

Vlož své peníze do banky, aby jsi je měl v bezpečí pro případ, kdy na tebe zaútočí hráči. Toto je ta správná volba pro situace, kdy nemáš do čeho investovat. Vylepšením získáš větší kapacitu.

Autosalon

Není lepšího místa k prodeji tvých aut, než je tvůj vlastní autosalon! Vylepšováním autosalonu získáš větší kapacitu a vyšší frekvenci nabídek. Tvoji stoupenci se starají o náležitou publicitu tvému autosalonu. Čím více stoupenců máš, tím více jsou zákazníci ochotni nabídnout!

Tiskárna peněz

Tvá tiskárna peněz je tvůj byznys! Vždy produkuje fůru peněz. Vylepšení tvé tiskárny peněz způsobí, že bude produkovat ještě více peněz a rozšíří se i kapacita! Vyzvedni peníze včas, dříve než tě okradou!