Kasíno ve hře Mafia Battle

Kolo štěstí

Každých 30 minut máš možnost si zatočit s kolem štěstí, kde můžeš získat skvělé ceny bez jakéhokoliv rizika.

Vyšší/nižší

Stejně jako kolo štěstí, tak i vyšší/nižší můžeš hrát bez jakýchkoliv rizik každých 30 minut. Ve vyšší/nižší musíš uhodnout, zda následující číslo bude vyšší nebo nižší, než to právě zobrazené v poli. Číslo bude vždy mezi 1 až 100. Pokud to uhodneš, postupuješ do dalšího kola s lepší cenou.

Tip: Čím více máš stoupenců, tím jsou ceny pro každé kolo lepší.

Výherní automat

Ve výherním automatu si můžete přijít na tučný balík peněz, ovšem rizika jsou zřejmě nejvyšší, protože výhra prostě přijít nemusí. Můžete sázet hotovost i diamanty.

Blackjack

Cílem blackjacku je porazit krupiéra. Musíš se snažit mít součet karet co nejblíže k 21. Přesáhnutí znamená, že prohráváš. Když skončíš s méně jak 22 body v ruce, ale s víc než má krupiér, vyhráváš. Kluk, královna a král mají každý 10 bodů. Karty od 2 do 10 mají počet bodů rovnající se své číselné hodnotě. Eso má hodnotu buďto 1 nebo 11 bodů. Když skončíš s více jak 21 body v ruce, vyhrává krupiér.

Remíza znamená, že nikdo nevyhrává a vrací se ti sázka zpět.

Ruleta

V ruletě umísťuješ své žetony do speciálních polí. Ruletové kolo obsahuje čísla od 0 do 36. Tato čísla jsou zároveň střídavě zbarvená: 18 červeně, 18 černě a nula je zelená. Žetony můžeš umístit do více polí, aby jsi maximalizoval svou šanci na výhru. Klikni na "Start" a roztoč kolo. Když se kolo dotočí, bude zobrazeno výherní číslo a barva.

Žetony můžeš umístit na červenou nebo černou. Když trefíš správnou barvu, získáváš dvojnásobek své sázky. Rovněž můžeš žetony umístit na pole sudé / liché, nebo na "0 až 18" / "19 až 36".

V následujících případech, když se trefíš, vyhraješ trojnásobek své sázky:

První tucet (1 až 12)

Druhý tucet (13 až 24)

Třetí tucet (25 až 36)


Sázkou na konkrétní číslo můžeš vyhrát až 35-násobek tvé sázky. Udělal jsi při sázce chybu a chceš to opravit? Klikni na "Zrušit" a zkus to znovu.

Velmi známým způsobem jak hrát ruletu je takzvané sázení na barvy, kdy sázíte na jednu barvu a v případě prohry vsadíte na tu stejnou barvu dvojnásobek předchozí sázky. Tohle opakujete dokud nevyhrajete. V případě výhry vyhráváte původní sázku.