Návod ke hře Mafia Battle

Jak získám další úrovně?

Úrovně budeš získávat při podnikání kriminálních činností, kde budeš přepadat nevinné lidi, prodávat drogy, pěstovat marihuanu, krást auta a pouštět se do přestřelek s ostatními hráči.

K čemu je mafiánská síla a jak ji získám?

Mafiánská síla budí největší respekt! Dělí se na útočnou a obrannou. Útočná síla ti bude pomáhat v přestřelkách, když někoho předpadneš, obranná v případě, že někdo napadne tebe. Mafiánskou sílu získáš vylepšováním mafiánského sídla a najmutím jednotek, které ti budou v případě přestřelky krýt záda. Jednotky navíc můžeš vylepšovat a kupovat jim vybavení.

K čemu slouží časovače?

Časovače jsou velmi potřebné pro rozvoj tvého impéria. Čím více jich budeš mít, tím více staveb můžeš najednou zahájit. Časovače také potřebuješ pro loupežné výpravy, krádeže, vylepšení.

K čemu jsou stoupenci?

Čím více budeš mít stoupenců, tím větší štěstí budeš ve hře mít. Navíc je můžeš potřebovat pro nějaké herní funkce. Například zvyšují tvé štěstí v kasínu, zvyšují nabídky za auta v autosalonu, zlepšují pravděpodobnost úspěšného provedení zločinu a snižují šanci na uvěznění.

Jak získám stoupence?

Hru začínáš bez stoupenců, ty si ale můžeš získat prostřednictvým svého osobního odkazu mezi přáteli, nebo kýmkoliv jiným. Tvým stoupencem se můžeš každý stát jednou za 24 hodin. Není nutná registrace stoupence do hry, stačí jen potvrdit, že se jím stává, neplynou z toho žádné závazky. Odkaz je možné sídlet jakýmkoliv prostředkem a to i na sociálních sítích, kde můžeš získat opravdu hodně stoupenců. Dalším způsobem pro získání stoupenců je výměna za diamanty. Kromě toho je někdy můžeš získat i přímo ve hře.

Zmizeli mi stoupenci, jak je to možné?

Maximální množství tvých stoupenců je 100. Každý den může několik stoupenců odejít, proto je potřeba udržovat počet na přijatelné úrovni. Každopádně tvůj počet stoupenců nikdy neklesne pod 50% nejvyššího počtu, který jsi kdy dosáhl. V případě, že jsi měl 100 stopenců, tak už nikdy počet neklesne pod 50.

K čemu jsou zlepšovače?

Zlepšovače ti dávají různé herní výhody, existují 4 zlepšovače:

Zlepšovač vězení - Zůstaň mimo vězení! Když máš aktivován tento zlepšovač, nebudeš nikdy uvězněn.

Zlepšovač BZ - Tento zlepšovač ti dá 2x více bodů zkušeností za všechny aktivity. Neplatí pouze pro útoky.

Zlepšovač zdraví - Když aktivuješ tento zlepšovač, přestaneš přicházet o zdraví. Opět však neplatí pro útoky.

Zlepšovač časovače - Když máš aktivovaný tento zlepšovač, všechny čekací časy pod 15 minut budou sníženy o 50%!

K čemu slouží munice?

Munici budeš potřebovat v přestřelkách, bez ní nejsi schopen porazit své soupeře. Takže neváhej a začni ji produkovat v muniční továrně.

Jak získám diamanty?

Diamanty můžeš získat plněním úkolů od mafiána v levém horním rohu. Také je získáš za splění různých sbírek, ty nalezneš v pravém dolním rohu. Další možností zisku je výhra v akcích. A nebo samozřejmě koupě za reálné peníze.

Jak prodám svá auta v autosalonu?

Auto prodáš po učinění nabídky, frekvence nabídek záleží na úrovni tvého autosalonu. Tvoji stoupenci se starají o náležitou pubicitu tvému autosalonu. Čím více stoupenců máš, tím více jsou zákazníci ochotni nabídnout.

Jak nejrychleji získat hotovost?

Nejlepším způsobem je kriminální činnost, kde můžeš ukrást spoustu hotovosti. Dalším skvělým způsobem bez rizika je hrát kolo štěstí a vyšší/nižší. Trochu riskantní je hrát automaty, ruletu či blackjack.

Jak zvýším úspěšnost kriminálních činností?

Úspěšnost zvýšíš podnikáním té samé činnosti znovu a znovu až si ji osvojíš. Některé zločiny si nelze osvojit až na 100%. Procenta osvojení u každého zločinu stoupají jinak rychle.